٪۲۲ تخفیف تمام محصولات با کد تخفیف: BABA تا جمعه ساعت ۲۴

درباره ته لنجی

محصولات ترمه با توجه به اینکه توسط نیروی انسانی و با توجه به سفارش مشتری چاپ می‌شوند، امکان خرابی در چاپ آن‌ها و یا اشتباه چاپ شدن سفارش مشتری وجود دارد. از ابتدای بهار۹۷، ترمه تصمیم گرفت تدبیری بیندیشد تا مشتری‌ها هم این فرصت را داشته باشند که از بهترین و کم آسیب‌دیده‌ترین محصولات با چاپ خراب یا متفاوت با سفارش مشتری‌های دیگر با قیمتی پایین‌تر استفاده کنند؛ کالاهایی که دچار آسیب یا مشکل جدی نیستند و حتی برخی از آنها دچار هیچ مشکلی نیستند که البته در توضیح محصول، ایرادشان به‌صورت کامل شرح داده شده است.

محصولات ته لنجی چه می شدند ؟

برای مصارف روزانه در ترمه استفاده می‌شد. با قیمتی پایین‌تر به کارکنان ترمه فروخته می‌شد. محصولاتی که قابل چاپ مجدد بودند، مجددا چاپ می‌شدند و البته که تعدادی از آن‌ها که به‌هیچ‌وجه قابل استفاده نبود، از بین برده می‌شد.

محصولات ته لنجی چه می شوند ؟

حتما این سوال برای شما هم به عنوان مشتری ترمه پیش آمده که چه اتفاقی برای کالاهایی که از مشتری به دلایل مشخص به ما مرجوع می‌گردد، می‌افتد؟ کالاهایی که ممکن است دچار مشکلاتی اعم از عدم تطابق با سفارش مشتری، اشکال در چاپ یا عدم تطابق محصول با عکس موجود در وب سایت شده است.

  • تست و درجه‌بندی:

در این مرحله کالاها تست می شوند و با توجه به ایراداتی که مشاهده می شود درجه‌بندی می‌شوند.

عکاسی و درج:

از ایرادات کالا عکاسی می شود و کالا با ذکر جزیی ترین ایرادات در بخش ته لنجی درج می شود.

قیمت گذاری:

کالا با توجه به درجه و ایرادات و مدت زمانی که از تولید آن گذشته توسط کارشناس قیمت گذاری می شود.

  • شرایط و قوانین ته لنجی:

کالاهای ته لنجی تا ۲۴ ساعت مهلت تست دارند و در صورت مشاهده ایراد کالا با کالایی دیگر با همان شرایط ذکر شده در سایت تعویض می شود و در صورت عدم موجودی پول مشتری پس داده می شود.

* محصولات ته‌لنجی به هیچ وجه دست دوم نیستند! *

.

خرید ته لنجی ها