قوانین و مقررات

قوانین و مقررات:

فعالیت گروه ترمه‌ گرافیک در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می‌باشد، بنابراین از پذیرش سفارشات چاپی که به هر نحو با مقررات مدنی و اسلامی منافات داشته باشد معذوریم.


هرگونه نظر ، پیشنهاد و همکاری را از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما در میان بگذارید:


تماس : ۶۶۴۰۶۴۲۶-۰۲۱
ایمیل: info@termegraphic.com

قسمت پشتیبانی سایت تمام تلاش گروه ما تحویل محصولات با نهایت کیفیت چاپ و به صورت کاملا سالم خدمت مشتریان عزیز می‌باشد. وظیفه ماست که در موارد زیر محصول خریداری شده توسط شما را مجددا تولید و چاپ نماییم:
۱- برخلاف پذیرش مسوولیت شکسته‌شدن و یا آسیب دیدن محصولات توسط اداره پست، در صورتی که محصولات شکسته شده و یا آسیب دیده به دست مشتری رسیده باشد.
۲- در صورتی که محصولی به اشتباه از جانب ما برای مشتری ارسال شده باشد و با سفارش ثبت شده مشتری درسایت مغایر باشد.
با توجه به موارد بالا گروه ترمه‌گرافیک بدون قید و شرط موظف به ارسال مجدد سفارش در اولین فرصت می باشد. هم چنین از شما عزیزان خواهشمندیم سوالات متداول سایت را به طور کامل مطالعه کنید و در انتخاب محصولات در هنگام سفارش به مشخصات و ویژگی‌های محصول مورد نظر خود دقت بفرمایید.
شما عزیزان در صورت انصراف از خرید‌(به جز قاب موبایل، تیشرت و چاپ دلخواه) تا ۳ ساعت بعد از ثبت سفارش می‌توانید از طریق
تلگرام: ۰۹۳۶۰۷۵۸۴۸۵
تماس: ۶۶۴۰۶۴۲۶-۰۲۱
ارتباط برقرار نمایید و با ذکر نام سفارش دهنده و کد سفارش ، سفارش خود را لغو نمایید و تا ۲۴ ساعت آینده هزینه از طریق کارت به کارت به شماره کارتی به نام سفارش دهنده محصول بازگردانده می‌شود .بنابراین به درخواست‌های بعد از سه ساعت ترتیب اثر داده نخواهد شد.

گروه ترمه‌گرافیک متعهد به حفظ حریم خصوصی تمامی مشتریان می باشد .