خرید ماگ ترمه گرافیک؛ بهترین انتخاب برای نوشیدنی های سرد و گرم!

19
زمان خواندن: ۳ دقیقه

خرید ماگ ترمه گرافیک می تواند یکی از گزینه های جذاب و مناسب چه برای هدیه های سازمانی چه برای خودتان و چه برای هدیه های مناسبتی باشد. شما در اینجا می توانید با انواع گزینه ها از جمله خرید ماگ با کیفیت ، خرید ماگ سرامیکی فانتزی ، خرید ماگ رنگی و… بیشتر آشنا شوید.

خرید ماگ برای چه موقعیت هایی می تواند مناسب باشد؟

شاید خرید ماگ به عنوان هدیه سالگرد یا حتی تولد گزینه جذابی به نظر نرسد اما همین مسئله نیز تا حد زیادی نسبی است. در واقع مدل ماگ و طرح آن می تواند ورق را کاملا برگرداند. نوشیدن نوشیدنی های سرد و گرم یکی از کلیدی ترین لحظه های هر روز را رقم می زند. از روزی ۸ لیوان آبی که باید بنوشیم گرفته تا نوشیدن چای و قهوه در یک قرار عاشقانه و یا یک مکالمه گرم و جذاب همه می توانند با خرید ماگ با کیفیت شکل تازه ای به خود بگیرند. در واقع شما با هدیه دادن یک ماگ می توانید در تمامی این لحظات سهیم باشید. یکی از دلایلی که کسب و کارها به عنوان هدیه ورود از ماگ استفاده می کنند در واقع همین است. از طرفی خیالشان را از بابت تعداد لیوان های چای مجموعه راحت می کنند و از طرف دیگر خود را به لحظات خوش استراحت و سرگرمی گره می زنند و به این ترتیب کارمندان حس بهتری نسبت به محل کار خود خواهند داشت.

به طور کلی بهترین گزینه های خرید ماگ عبارتند از:

  • هدیه سازمانی
  • یادگاری
  • هدایا یا جوایز جمعی

اگر دوست دارید برای هدیه به خودتان یا دیگران ماگ بخرید:

در ادامه طیف های مختلف طرح ماگ را معرفی خواهیم کرد و شما می توانید از بین این طرح ها یا طرح های مشابه حق انتخاب داشته باشید:

خرید ماگ با طرح سنتی

طرح سنتی کاشی یکی از جذاب ترین طرح های سنتی است. در واقع آنچه که اکنون به آثار باستانی مورد توجهی از سرتاسر جهان بدل شده می تواند خیلی ساده هم نشین نوشیدنی های شما باشد. شما از بین طرح های مختلف کاشی نیز حق انتخاب خواهید داشت. این کاشی ها در ابتدا به نوعی طراحی شده تا فضای معنوی بهشت را القا کنند و چه چیزی بهتر از بهشت می تواند نوشیدنی های شما را لذت بخش تر کند؟

خرید ماگ با کیفیت گلدار

طرح های گلدار همیشه می توانند روحیه را از این رو به آن رو کنند و از این گذشته زیبایی و لطافت را به روح شما تزریق کنند. طرح هایی از این دست همیشه شاید مد خواهند بود اما این طرح با سایر طرح های گلدار تفاوت دارد و آن هم گلدار بودن بدون الگوی آن است.

خرید ماگ سرامیکی فانتزی

خرید ماگ سرامیکی فانتزی در ترمه گرافیک یکی از ساده ترین کارهای دنیاست! چه علاقمند به سگ باشید و چه گربه و چه موجودات افسانه ای و چه طرح های فانتزی کاملا تخیلی باز هم حق انتخاب شما به گستردگی یک اقیانوس خواهد بود.

خرید ماگ ترمه گرافیک

ماگ ترمه گرافیک از دسته ماگ های سرامیکی با رنگ غالب سفید است. شما می توانید انواع طرح ها را روی این ماگ ها مشاهده کنید و از خرید ماگ سرامیکی فانتزی تا خرید ماگ ساده حق انتخاب خواهید داشت.

ماگ های ترمه گرافیک به سادگی نمی شکنند و چاپ روی آن به هیچ عنوان با مایع ظرفشویی خراب نخواهد شد و حتی می توان از آن در ماکروفر نیز استفاده کرد. تنها باید در شست و شوی این ماگ با ماشین ظرفشویی احتیاط کنید تا شفافیت رنگ آن از دست نرود. برای خرید ماگ با کیفیت شما به طور قطع می توانید به ترمه گرافیک اعتماد کنید.

سایز ماگ های ترمه گرافیک نیز کاملا استاندارد بوده و ابعاد آن با ارتفاع ده سانتی متر و قطر ۸ سانتی متر طراحی شده است.

مزایا و استفاده های ماگ ترمه گرافیک:

  • یک جرعه سلامتی: شما می توانید انواع نوشیدنی‌های سرد و حتی گرم را در این ماگ ها ریخته و بنوشید. این ماگ ها دارای بدنه سرامیکی بوده و در نوشیدن مایعات گرم هیچگونه خطری متوجه سلامت بدن شما نیست.
  • ایجاد فضای خاص و دلپذیر: با انتخاب ماگ مناسب بر اساس محیط کاری و یا منزل و… می توانید فضایی زیبا و دلپذیر را در اطراف خود ایجاد کرده و لذت ببرید.
  • شروع یک روز پر هیجان: هر روز صبح نوشیدنی دلچسب و خوش طعم خود را در ماگ محبوب خود بنوشید و روز فوق العاده ای را رقم بزنید.
  • در طرح‌های مختلف: تلاش شده تا طراحی ها طیف های متنوعی از سلیقه را در بر بگیرد. با این وجود اگر طرح محبوب شما در میان طرح ها دیده نمی شود می توانید از بخش چاپ طرح دلخواه ماگی با طرح دلخواه خود سفارش دهید.
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *