پیشنهادهای ترمه گرافیکی برای ولنتاین

36
کادو ولنتاین
زمان خواندن: ۴ دقیقه

کادو ولنتاین چی بدم یا چی بخرم ؟ اگر در رابطه باشید، این سوالی است که احتمالا این روزها از خود می پرسید. انتخاب هدیه ولنتاین کار دشواری است. چون این هدیه به بهانه ی عشق داده می شود. این موضوع ناخودآگاه این توقع را برای آدم ایجاد می کند که حتما باید یک چیز خاص هدیه بدهد. در این مطلب قرار است شما را با هشت ست دونفره عاشقانه ِ ترمه گرافیک آشنا کنیم تا یک انتخاب خاص و شیک برای کادو ولنتاین داشته باشید.

ست دونفره عاشقانه چیست ؟

ست دونفره عاشقانه یک مجموعه از طرح های ترمه گرافیک است که به صورت جفت طراحی شده اند. شما با سفارش ست دو نفره دو عدد از محصول مورد نظرتان را خریداری می کنید که طرح روی آن ها متناسب با یکدیگر است. 

کادو ولنتاین برای پسر چی بخرم

توجه: عکس های مربوط به هر محصول صرفا نمونه است و از تمامی طرح ها تمامی محصولات موجود است. 

راهنمای خرید کادو ولنتاین

اگر یک هدیه با طرحی خلاقانه و بامزه چیزی است که شما و یارتان را خوشحال می کند، ست دونفره این طرح را در قالب محصولی که دوست دارید سفارش دهید

از پیش تو حال رفتنم نیست

حتما آن شعر سعدی با ترجیع بند بنشینم صبر پیش گیرم دنباله کار خویش گیرم را خوانده اید. این طرح از یکی از بیت های این شعر با کمی تغییر انتخاب شده است. بیت سعدی استاد سخن این است: «از پیش تو راه رفتنم نیست / همچون مگس از برابر قند». روی این طرح البته نسخه ی ۲۰۲۰ مصرع اول نوشته شده است! «از پیش تو حال رفتنم نیست» که همراه با تصویر کوالا و تنبل یک طرح بامزه را ساخته است.

کادو ولنتاین برای دوستداران گربه ها

گربه ها یکی از با نمک ترین و محبوب ترین حیوانات هستند. اگر شما و یارتان از دوست داران گربه ها هستید این ست دونفره ی ساده و با نمک می تواند یک انتخاب جذاب باشد.

یک عاشقانه ی آرام

برام هیچ حسی شبیه تو نیست

کنار تو درگیر آرامشم

همین از تمام جهان کافیه

همین که کنارت نفس می کشم

این ترانه با صدای احسان خواجه امیری یکی از شنیدنی ترین عاشقانه های پاپ این دهه است. اگر به دنبال یک کادو ولنتاین کلاسیک و عاشقانه هستید، این طرح را به شما پیشنهاد می کنم.

این جهان با تو خوش است

نوشته ی روی طرح مصرع اول بیت «این جهان با تو خوش است و آن جهان با تو خوش است / این جهان بی من مباش و آن جهان بی من مرو» از مولاناست. احتمالا این بیت را در آهنگ بی من مرو همایون شجریان شنیده باشید. در این ست دونفره عاشقانه «این جهان با تو خوش است» روی یکی از دو محصول و «آن جهان با تو خوش است» روی دیگری چاپ شده است. اگر شما و یارتان طرفدار طرح های رنگی رنگی و خوشحال هستید این کادو ولنتاین مخصوص شماست.

جان منی! جان منی! جان من!

این یکی طرح هم بیتی از مولاناست. محسن چاوشی هم شعرش را در آهنگ قند من خوانده است. اگر از طرفداران چاوشی هستید یا این آهنگ را دو نفری شنیده اید، یک هدیه با این طرح می تواند یک هدیه ویژه برای شما و یارتان باشد.

برای طرفداران طرح های فانتزی

این طرح نسبتا شلوغ و زیادی بانمک است. با مصرعی از سعدی؛ «من ز فکر تو به خود نیز نمی پردازم». این طرح روی تیشرت ها و دفترها خیلی خوب نشسته است. اگر قصد خرید یکی از این دو محصول را دارید این طرح را حتما بین گزینه هایتان قرار دهید.

دلبری برگزیده ام که مپرس

این طرح یکی از طرح های قدیمی ترمه گرافیک است که با کمی تغییر به یک ست دونفره عاشقانه تبدیل شده. اگر دنبال یک طرح هماهنگ با تم قرمز ولنتاین هستید، یک ست دونفره با این طرح محصول مناسب شماست.

من + تو

و اما طرح آخر! این طرح را اکثرمان با صدای خاص محسن چاوشی توی ذهنمان می خوانیم. ترانه خاطره انگیز من با تو خوشم / تو خوشی با دل من. اگر چند سالی از رابطه تان می گذرد و عمر رابطه تان به روزهای اوج این ترانه قد می دهد این طرح یک ست دونفره عاشقانه خاطره انگیز برای شما می سازد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *