منوی سایت
سبد خرید شما

ولنتاین

کد طرح: love5
این محصول شامل: یک عدد جعبه با ارتفاع ۲۰ سانتی متر و ابعاد 20*20 سانتی متر با جنس و رویه مخل قرمز است  و مقداری پوشال قرمز مشکی ویک عدد ماگ دسته و داخل رنگی با رنگ انتخابی شما عزیزان (صورتی , سرمه ای , قرمز) یک عدد شمع معطر قوطی فلزی با ارتفاع ۶ سانتی متر و رایحه ی کاپبتان بلک..
377,500 تومان
کد طرح: love1
این محصول شامل یک تابلو شاسی می باشد.جنس تابلوMdf با ضخامت 8 میلی متر و نوع کاغذ ساتین (ابریشمی)  مخصوص عکاسی در ابعاد 15*15 می باشد. گل دسته چوبی طول هر شاخه 32 سانتی‌متر و وزن هر شاخه 5 گرم کیسه خرید سایز کوچک در ابعاد ۳۴*۳۸ سانتی متر  باکس فلزی..
267,500 تومان
کد طرح: love3
این محصول شامل یک تابلو شاسی و یک عدد ماگ دسته قلبی می باشد.جنس تابلوMdf با ضخامت 8 میلی متر و نوع کاغذ ساتین (ابریشمی)  مخصوص عکاسی در ابعاد 15*15 می باشد. ماگ دسته قلبی این پک به ارتفاع 9 سانتی متر و قطر8 سانتی متر و دارای دسته قلبی و بدنه ی سرامیکی می باشد. گل دسته چوبی طو..
406,500 تومان
کد طرح: love4
این محصول شامل یک تابلو شاسی آسمان شب و یک عدد ماگ دسته قلبی می باشد.جنس تابلوMdf با ضخامت 8 میلی متر و نوع کاغذ ساتین (ابریشمی)  مخصوص عکاسی در ابعاد 15*15 می باشد.این تابلو، موقعیت ستارگان آسمان را بر اساس زمان و مکان خاص انتخابی شما به تصویر می کشد.متن مدنظرتون، اس..
424,000 تومان
پک هدیه ولنتاین یار شامل ماگ دسته قلبی و کیف پول دست دوز و باکس فلزی و پوشال رنگی و گل دسته چوبی و کیسه خرید پک هدیه ولنتاین یار شامل ماگ دسته قلبی و کیف پول دست دوز و باکس فلزی و پوشال رنگی و گل دسته چوبی و کیسه خرید
ناموجود
کد طرح: love2
این محصول شامل  یک عدد ماگ دسته قلبی و یک عدد کیف پول دست دوز می باشد.ماگ دسته قلبی این پک به ارتفاع 9 سانتی متر و قطر8 سانتی متر و دارای دسته قلبی و بدنه ی سرامیکی می باشد کیف پول‌های ترمه دست دوز بوده، روکش بیرونی پارچه‌ای و روکش داخلی چرم دارد. ابعاد کیف پول&zwnj..
531,500 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)