خرید ماگ حرارتی ترمه گرافیک؛ یک فنجان هیجان!

19
زمان خواندن: ۳ دقیقه

خرید ماگ حرارتی یکی از گزینه های جذاب خرید ماگ است. در واقع سفارش این ماگ ها در طرح ها و رنگ های متنوع می تواند یک هدیه متفاوت و جذاب را برای شما و دوستانتان رقم بزند. از ماگ یا لیوان حرارتی گاهی به عنوان ماگ جادویی نیز نام برده می شود. اما ماگ جادویی چیست و یا به جز زیبایی مزایایی هم دارد؟ یا با انواع طرح ماگ حرارتی مثل لیوان حرارتی عاشقانه و یا ماگ حرارتی پرسپولیس (البته مناسب فوتبالی ها!) آشنا شوید و برای خرید ماگ حرارتی ارزان راه حلی پیدا کنید؛ برای همه این ها با ما تا انتها همراه باشید.

ماگ جادویی چیست

ماگ جادویی یا ماگ حرارتی یکی از جذاب ترین انواع ماگ است اما چه طور؟ این ماگ پس از ریختن نوشیدنی های گرم تغییر رنگ داده و تازه طرح و رنگ خود را به شما نشان می دهد. شاید ماگ جادویی تا حدی به اندازه گرفتن شعله زیر نوشته هایی که با آبلیمو نوشته شده جذاب به نظر برسد. چون این ماگ در دمای اتاق رنگ مشکی ساده داشته و به محض اینکه مایع داغی در آن بریزید تا جایی که مایع ریخته شده طرح لیوان مشخص است.

ماگ جادویی از نوع ماگ سرامیکی است که سطح خارجی آن به جوهری اکسیده و مخصوص آغشته شده و این قابلیت جذاب را فراهم میکند و به همین خاطر به ماگ جادویی مشهورند. اما مزایایی این ماگ چیست؟

مزایای ماگ جادویی

ماگ جادویی برای نوشیدن انواع مایعات گرم بهترین گزینه است. اما چرا؟

  • شما می توانید سرد شدن را بر حسب شفافیت طرح روی ماگ تشخیص بدهید
  • شما می توانید به نحو دقیقی از میزان مایع درون لیوان اطمینان حاصل کنید
  • این ماگ جذاب می تواند کودکان را به نوشیدن مایعات گرم مفیدی مانند شیر گرم تشویق کند
  • با توجه به رنگ مشکی این ماگ در دمای اتاق شما می توانید انواع و اقسام ماگ های مختلف در یک رنگ را به سادگی با هم ست کنید و در عین تنوع ست باشید.

خرید ماگ حرارتی با هر طرحی که دوست دارید!

شما می توانید انواع طرح های ماگ حرارتی اعم از ماگ حرارتی دخترانه ، ماگ حرارتی عاشقانه ، ماگ حرارتی فانتزی ، ماگ حرارتی پسرانه و… را در ترمه گرافیک مشاهده کنید. در ادامه چند نمونه از این طرح ها را با هم مرور خواهیم کرد:

ماگ حرارتی دخترانه

دخترها طیف گسترده ای از سلیقه را شامل می شوند. به همین خاطر پیدا کردن طرحی که مطابق با سلیقه آن هاست نباید چندان کار سختی باشد. شما می توانید این طرح را به عنوان یک گزینه مناسب ماگ حرارتی دخترانه انتخاب کنید.

ماگ حرارتی فانتزی

اگر روحیه شاد و پرهیجانی دارید پس به احتمال بالا طرح های فانتزی شما را به خود جذب خواهد کرد. شما می توانید در ترمه گرافیک انواع طرح های فانتزی و یا ماگ حرارتی فانتزی را برای انتخاب پیدا کنید. این ماگ ها در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید شده و می توانند سلیقه انواع گروه های سنی را راضی کنند.

ماگ حرارتی پسرانه

خرید برای پسرها یا خرید طرح های پسرانه یکی از سخت ترین کارهای ممکن است. برای همین باید به علایق آن ها توجه کنید. پسر مورد نظر چه فیلمی یا شخصیتی را دوست دارد. مثلا برای یک پسر پرسپولیسی خرید ماگ حرارتی پرسپولیس بهترین انتخاب خرید ماگ حرارتی پسرانه است. شخصیت های محبوب فیلم هم انتخاب هایی به شما می دهند که نباید از قلم بیندازید.

ماگ حرارتی عاشقانه یا لیوان حرارتی عاشقانه

اگر دوست دارید تا به عنوان هدیه ولنتاین و یا روز تولد به کسی که دوستش دارید چیزی هدیه کنید می توانید ماگ را هم به آن اضافه کنید. ماگ حرارتی عاشقانه یک گزینه جذاب برای شما خواهد بود. لیوان حرارتی عاشقانه به طور قطع علاقه شما را به او ابراز خواهد کرد.

خرید اینترنتی ماگ حرارتی ترمه گرافیک؛ جذاب ترین طرح ها!

برای خرید اینترنتی ماگ حرارتی شما می توانید به فروشگاه ترمه گرافیک سر بزنید و انواع و اقسام گزینه ها مشاهده کنید. اگر به دنبال خرید یک جنس با کیفیت بسیار بالا و البته ارزان هستید ترمه گرافیک یک گزینه مناسب برای خرید ماگ حرارتی ارزان برای شما خواهد بود. قیمت لیوان ماگ حرارتی در زمان نگارش این مطلب در فروشگاه ترمه گرافیک ۹۲ هزار تومان است.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *