معرفی جذاب ترین طرح های ترمه گرافیک برای خرید کلاسور

35
زمان خواندن: ۵ دقیقه

خرید کلاسور یکی از مهم ترین خریدهای لوازم التحریر است چراکه افراد دفترهای متفاوتی خریداری می کنند اما خرید دفتر کلاسوری یکی از خریدهایی است که شما یک بار برای شاید چند سال با آن روبرو هستید. کاغذهای کلاسور قابلیت جا به جایی، طبقه بندی و تعویض دارند و همین مسئله کلاسور را به یک انتخاب ماندگارتر تبدیل می کند. به همین دلیل است که شما باید در هنگام خرید کلاسور و دفتر کلاسوری علاوه بر اینکه برای سلیقه خود اهمیت جدی قائل می شوید؛ بهترین جنس و کیفیت را انتخاب کنید.

نکات مهم در هنگام خرید کلاسور ؛ بهترین دفتر کلاسوری را انتخاب کنید!

 • کیفیت جلد: کیفیت جلد یکی از مهم ترین فاکتورهای انتخاب بهترین دفتر کلاسوری است. جلد دفتر کلاسوری مورد نظر شما باید محکم بوده و به سادگی در کیف شما خم و خراب نشود. بد نیست بدانید که یکی از اولین بخش هایی از کلاسور که خراب می شود و شما را مجبور به خرید یک کلاسور تازه می کند جلد آن است. پس به کیفیت جلد در هنگام خرید توجه ویژه ای نشان بدهید.
 • کیفیت حلقه ها: دومین مورد آسیب پذیر هر کلاسور کاغذی، گیره ها و حلقه های آن است. این حلقه ها ممکن است پس از مدتی دیگر به سادگی قبل باز و بسته نشده و یا حتی از جا کنده شوند. به همین خاطر کیفیت حلقه های هر کلاسور کاغذی ای که انتخاب می کنید دومین فاکتور مهمی است که باید به آن توجه کنید.
 • وزن: مراقب باشید که دفتر کلاسوری انتخاب شده شما وزن کمی داشته باشد چون کلاسور دفتری است که برای انواع کلاس ها و مباحث با خود به همراه خواهید داشت و هیچ کس دوست ندارد هر روز با کمردرد به خانه بازگردد. علاوه بر این می توانید تنها به مقدار لازم در آن کاغذ بگذارید و کاغذهای غیر ضروری را از آن خارج کنید تا وزن کمتری داشته باشد.
 • ابعاد: در واقع یکی از مهم ترین دلایلی که این روزها دفتر کلاسوری به گزینه ای محبوب تر از کلاسور بدل شده است؛ ابعاد دفترهای کلاسوری است. آن ها کوچکترند و این مسئله خرید دفتر کلاسوری را به گزینه ای کارآمدتر تبدیل می کند. در هنگام خرید کلاسور به اینکه آیا می توانید آن را در کنار سایز لوازم در کیف بگذارید؛ توجه کنید.
 • طرح: حالا به بخش لذت بخش طرح می رسیم. مراقب باشید که طرح جلد کلاسور مورد نظر را دوست داشته باشید. آن هم برای مدتی طولانی تر از چند ماه!

دفتر کلاسوری های ترمه گرافیک

شما می توانید در فروشگاه ترمه گرافیک علاوه بر سایر لوازم التریر از انواع دفترهای کلاسوری و طرح های مختلف نیز دیدار کنید. ویژگی این دفاتر کلاسوری به شکل زیر است:

مشخصات دفتر کلاسوری ترمه گرافیک

 • دارای ٢۶ حلقه پاپکویی سایز بزرگ
 • در ابعاد ۲۱*۲۸ سانتی متر
 • دارای حلقه های پلاستیکی پشت فلزی برای استحکام بیشتر
 • جلد پارچه‌ای با کیفیت چاپ عالی و ماندگار
 • آستر پارچه ای جذاب
 • جنس پارچه جلد مخمل
 • ظرفیت ۱۰۰ تا۱۵۰ برگه پاپکویی
 • فاقد کاغذ

خرید دفتر کلاسوری دانشجویی

دانشجویی یکی از مهم ترین موقعیت های کلاسور پسند است. کلاس های مختلفی که باید در آن ها شرکت کنید و بلافاصله پس از یکدیگر تشکیل می شوند و تا هفته بعد خبری از آن ها نیست نوشتن جزوه را بسیار دشوار می کند. به همین خاطر یک کلاسور دانشجویی می تواند پرکاربردترین ابزار برای جزوه نوشتن باشد.

دفتر کلاسوری فانتزی

طرح های فانتزی را برای یک دفتر دوست دارید؟ پس عاشق طرح های فانتزی دفترهای کلاسوری خواهید شد! طرح های فانتزی می توانند تخیل شما را حتی در خشک ترین فضاها به پرواز درآورند و روحیه شما را هر زمان که بخواهید به شادی بدل کنند. در اینجا با بهترین دفتر کلاسورهای فانتزی ترمه گرافیک آشنا خواهید شد.

خرید کلاسور فانتزی ؛ طرح گربه

کلاسور فانتزی طرح گربه ؛ برای خرید کلیک کنید
کلاسور فانتزی طرح گربه ؛ برای خرید کلیک کنید

گربه ها را دوست دارید؟ عاشقشان هستید؟ دوست دارید یک یا چند گربه را به فرزندی قبول کنید؟ همین حالا این کار را کرده اید؟ در تمامی این موارد این دفتر کلاسوری مناسب شماست.

کلاسور فانتزی دانشجویی طرح جغد

جغدها یکی از بامزه ترین موجوداتی هستند که البته برخلاف خفاش ها طرفداران خیلی زیادی دارند. این حیوان در اغلب فیلم ها از هری پاتر گرفته تا عمو جغذ شاخدار؛ نقش مثبت را بر عهده داشته پس چندان هم علاقه به آن گزینه دور از ذهنی نیست. این طرح ممکن است طرح مورد علاقه شما یا دوستانتان باشد.

دفتر طرح حیوانات

این طرح هم می تواند کودکانه باشد و هم برای نوجوانان و بزرگسالان جذاب به نظر برسد. سلیقه تان را در انتخاب محدود نکنید!

خرید دفتر کلاسوری طرح ریک اند مورتی!

عاشق سریال ریک اند مورتی هستید؟ حق دارید! این سریال خیلی ها را به سمت خودش جذب کرده و در انتظار وحشتناکی برای دیدن سایر قسمت ها فرو برده. خلاقیت و جزئیات هر قسمت آن را به یک شاهکار نزدیک می کند. اگر عاشق ریک اند مورتی هستید چرا دفتر کلاسوری شما طرح آن را نداشته باشد؟

کلاسور فانتزی دانشجویی ؛ نمونه آخر

اگر طرح های شلوغ، رنگ های گرم و زنده و البته انسان ها را دوست دارید؛ این طرح می تواند خیلی برای شما جذاب و البته مناسب باشد!

دفتر کلاسوری دخترانه

طرح های دخترانه به رنگ های گرم و طرح های لطیف معروف اند. هرچند که ممکن است دختران زیادی این طرح ها را نپسندند اما با آن ها را با این نام معرفی خواهیم کرد. شاید شما و دوستانتان از این طرح ها لذت ببرید و استقبال کنید.

یک طرح ویژه

کسی هست که نقاشی شب پر ستاره ونگوگ را دوست نداشته باشد؟ این نقاشی به طور قطع یکی از بزرگترین شاهکارها جهان است و اگر دوست دارید تا بگذارید گفت و گو زبان هنر شود؛ این گزینه جذابی خواهد بود.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *