وسایل طرح هری پاتر ؛ همیشه جذاب برای طرفداران همیشگی

31
زمان خواندن: ۳ دقیقه

طرح هری پاتر بر روی لوازم مختلف می تواند طرفداران همیشگی این مجموعه جذاب را همواره شگفت زده کند. با اینکه زمان زیادی از انتشار آخرین فیلم این مجموعه می گذرد اما هنوز طرفداران این مجموعه از وسایل طرح هری پاتر استقبال می کنند. اگر شما هم طرفدار این مجموعه هستید و یا دوست عزیزی دارید که از این دسته افراد است؛ بد نیست تا با پرطرفدارترین لوازم هری پاتر در ترمه گرافیک بیشتر آشنا شوید. این ها می توانند هدایای جذاب و خاصی برای علاقمندان این مجموعه باشند.

بیشتر بخوانید: محصولات طرح شرلوک

طرح هری پاتر بر روی وسایل یا وسایل هری پاتر ؛ مسئله این است!

خب همانطور که هم من هم شما و هم همه طرفداران هری پاتر می دانیم؛ فیلم های این مجموعه مدت ها پیش به پایان رسیده اما طرفداری ما؛ خیر! البته جلد جدیدی به هفت جلدی هری پاتر اضافه شده که خواندنش خالی از لطف نیست منتها نبرد افسانه ای هری و ولدومورت پیروز خود را شناخته و همه سرنوشت خود را پیدا کرده اند! اگر عده ای حالا طرفداری و انتظار را با گیم آف ترونز میشناسند؛ ما مدت ها قبل همه این تجربیات را با هری پاتر سپری کرده ایم.

وسایل هری پاتر مثل چوب جادو، قفس هدویگ، شنل نامرئی کننده و… همه جذاب اند اما دوره این مدل طرفداری ها برای هری پاتر به سر آمده. کلکسیونرها همه را جمع کرده اند و حالا طرفداران می توانند با وسایلی که طرح هری پاتر را بر خود نقش کرده اند به این هواداری ادامه دهند. این وسایل درست مثل علاقه شما به این مجموعه هرگز قدیمی نمی شود!

خرید وسایل هری پاتر

ما برای ارضای روحیه هواداری شما به جای وسایل مخصوص خود هری پاتر طرح هری پاتر را توصیه خواهیم کرد. طرح های هری پاتر ترمه گرافیک توسط طراحان به طور خاص طراحی شده و شما با خرید این طرح در واقع از طراحان جوانی که درست مانند خودتان به این مجموعه علاقمندند حمایت می کنید. ما به شما محصولاتی مانند ماگ هری پاتر ، دفتر هری پاتر ، قاب موبایل هری پاتر و کیف پول هری پاتر را پیشنهاد می کنیم. در ادامه می توانید با این طرح ها بر روی لوازم هری پاتر بیشتر آشنا شوید.

فراموش نکنید که تمامی این طرح ها بر روی محصولاتی از جمله موس پد، زیر لیوانی، نشان کتاب، کیف، کیسه خرید و… قابل چاپ بوده و در صورت علاقه می توانید با مراجعه به فروشگاه ترمه گرافیک این محصولات را سفارش دهید.

ماگ هری پاتر

ماگ هری پاتر یکی از ساده ترین هدایا برای طرفداران این مجموعه خواهد بود. همه از ماگ استفاده می کنند و شاید به چندین ماگ برای محل های مختلفی مانند کار، دانشگاه، منزل و… نیاز داشته باشند. ماگ هری پاتر می تواند به تمامی این فضاها عطر و رنگی تازه ببخشد. از این طرح ماگ هری پاتر شما می توانید جاسوییپی، اسکین لپ تاپ، کیف پول و… را نیز انتخاب کرده و با آن ست کنید.

کیف پول هری پاتر

این شما و این هم یک طرح گرافیکی و جذاب دیگر با حالتی بزرگسالانه تر از طرح هری پاتر . کیف پول همیشه همراه شماست پس چرا طرحی را برای آن انتخاب نکنیم که عاشقش هستیم؟ این را عاشقان هری پاتر بیشتر از همه می دانند و کیف پول هری پاتر یک هدیه جذاب برای آن ها خواهد بود. از این طرح کیف پول هری پاتر شما می توانید جاسوییپی، اسکین لپ تاپ، کیف پول و… را نیز انتخاب کرده و با آن ست کنید.

دفتر هری پاتر

دفتر طرح هری پاتر در ترمه گرافیک در سه اندازه معمولی، دفترچه کوچک و متوسط موجود است. برای انتخاب دفتر همیشه مراقبت باشید تا طرح جلد را از ته دل دوست داشته باشید چون انگیزه نوشتنتان چند برابر خواهد شد. دفتر هری پاتر تقدیم به آن هایی است که عاشق نوشتن و این مجموعه جذاب اند. از این طرح دفتر هری پاتر شما می توانید جاسوییپی، اسکین لپ تاپ، کیف پول و… را نیز انتخاب کرده و با آن ست کنید.

قاب موبایل هری پاتر

قاب موبایل هری پاتر برای انواع گوشی های متفاوت موجود است. پیش از خرید مدل مورد نظر خودتان را سرچ کنید و از موجود بودن آن مطمئن شوید. شما می توانید با این طرح هری پاتر بر قاب موبایلتان این علاقه را همیشه با خود به همراه داشته باشید. از این طرح قاب موبایل هری پاتر انواع محصولات مانند دفتر، موس پد، اسکین لپ تاپ، کیف و… موجود است.

موس پد هری پاتر

همه ما گروه بندی و لطفا استیلیترین نه گفتن های پشت سر هم هری پاتر را به یاد داریم. در واقع همان ابتدا کمتر کسی دوست داشت تا با دراکو مالفوی و پروفسور اسنیپ در یک گروه باشد! حالا این شما و این موس پد هری پاتر با طرحی جذاب از این گروه بندی ها. به این ترتیب شما بدون اینکه غیرطرفداران بویی ببرند طرفداریتان را همچنان ثابت کرده اید! از این طرح موس پد هری پاتر شما می توانید جاسوییپی، اسکین لپ تاپ، کیف پول و… را نیز انتخاب کرده و با آن ست کنید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *