منوی سایت
سبد خرید شما

هدایای سازمانی

 

هدایای سازمانی

 

در ترمه‌گرافیک می‌توانید هدایای خود را
بر اساس برند و فرهنگ سازمانی خودتان آماده کنید.

فرم دریافت مشاوره رایگان
09012919100
مشاهده هدایای سازمانی
09305905814

 

سفارش و طراحی هدایای سازمانی مناسب برند و مخاطب شما

 

امروزه هدایای سازمانی نقشی بسیار مهم و تعیین‌کننده‌ای در روابط شرکت‌ها با کارکنانشان و همچنین سایر شرکت‌ها ایفا می‌کند. این هدایا می‌توانند در مناسبت‌های مختلف و یا حتی بدون مناسبت باشند تا مخاطب شما را غافلگیر کرده و برند و کسب و کار شما را در ناخودآگاه او ثبت کند.

به‌طورقطع اهدای هدیه سازمانی یکی از اهداف بازاریابی داخلی و خارجی یک سازمان است و به نسبت سایر روش‌های بازاریابی بسیار به‌صرفه‌تر عمل می‌کند. شما می‌توانید کسب‌وکار خود را با کمترین هزینه ممکن تبلیغ کرده و علاوه بر این جای ویژه‌ای در قلب سایر شرکت‌ها و کارکنان خود پیدا کنید.

 

نقش تعیین‌کننده هدایای سازمانی در ارتباطات کسب‌وکار شما

هدیه سازمانی باعث می‌شود مشتریان و کارمندان وفاداری داشته باشید؛ اما چرا؟ ارتباطات هر کسب‌وکار با افراد و سازمان‌ها در قالب قراردادهای متفاوتی شکل می‌گیرد و هر دو طرف ملزم به رعایت کردن این حقوق هستند. در این میان وفاداری مسئله‌ای است که تا حد زیادی از دنیای خشک و بی‌روح قوانین فاصله دارد. مشتریان و افرادتان می‌توانند به قراردادها و قوانین پایبند باشند اما وفادار؛ خیر!

شما قادرید با انجام کارهای کوچکی که در هیچ قانون و قراردادی ذکر نشده؛ تأثیر بسیار بزرگی داشته باشید. به‌طورقطع یکی از این کارهای کوچک اهدای هدیه است. هدیه‌ای که بدون هیچ نیت آشکار از حسن نیت، توجه و قدردانی شما خبر می‌دهد و در ذهن مشتری کاراکتری مثبت از شما می‌سازد. حس وفاداری مشتریان به چنین کاراکتری بسیار بیشتر از هر قرارداد و قانونی خواهد بود. در ادامه این وفاداری منجر به ایجاد روابطی مستحکم خواهد شد. در اینجا مشتری می‌تواند هر فردی باشد که با کسب‌وکار شما در ارتباط است. حتی کارکنان و نیروهای کسب‌وکار شما، در اینجا مشتریان شما هستند.

 

نکات مهم در هنگام انتخاب هدیه سازمانی

سلیقه مخاطب: سلیقه مخاطب خود را بشناسید. البته که شما نمی‌توانید برای هر مخاطب هدیه سازمانی ویژه‌ای طراحی کنید بنابراین تهیه آماری که از میانگین سنی، جنسیت، عنوان شغلی و… تشکیل شده؛ می‌تواند به انتخاب یک هدیه سازمانی مناسب و به یادماندنی کمک کند.مناسبت: در نظر داشته باشید که این هدیه به چه مناسبت قرار است مخاطب شما را خوشحال کند. به‌عنوان‌مثال برای هدیه خوش‌آمد گویی به جای اقلامی که جنبه یادگاری دارند (مثل تابلو) از هدیه‌های کاربردی استفاده کنید. این هدایا بیشتر برای سالگرد همکاری کاربرد دارند.جنس همکاری: هدیه درون سازمانی شما به‌طورقطع با هدیه‌ای که برای دیگر سازمان‌ها در نظر گرفته‌اید باید متفاوت باشد زیرا جنس رابطه شما و علاوه بر آن جنس نیاز شما به یکدیگر نیز متفاوت است.

 

نقش تعیین‌کننده هدایای سازمانی در ارتباطات کسب‌وکار شما

شما می‌توانید تهیه هدیه سازمانی موردنظر خود را به ترمه گرافیک بسپارید. ترمه گرافیک به شما در این زمینه مشاوره خواهد داد تا هدیه سازمانی منحصر به فرد کسب‌وکار خود را داشته باشید.

ما در ترمه گرافیک با توجه به نیازهای شما، پرسونای مخاطب، پرسونای برند، مناسبت و… هدیه سازمانی منحصر به فردی پیشنهاد خواهیم داد که با سایر پکیج‌های آماده در بازار متفاوت خواهد بود. به‌این‌ترتیب برای مخاطب شما خاص‌تر نیز خواهد بود. علاوه بر این می‌توانید نمونه پکیج‌های آماده هدیه سازمانی ترمه گرافیک را ببینید:

هدایای سازمانی